Дзеркальний декор акриловий самоклеючий Губи червоні, 2шт (D) SW-00002500
Характеристики
Виробник:
3Decor
Кількість в упаковці
2
Форма постачання матеріалу
Лист
Матеріал
Акрил
Декоративні акрилові наліпки
Розміри:2шт., нижня 75х250мм, верхня 240х55мм, товщина 1мм, композиція 150х250мм,можлива похибка розміру 3-5%