- Виробник:
- 3Decor
- Призначення
- кухня, ванна кімната, вітальня, дитяча, спальня, передпокій
- Ширина
- 600 (мм)
- Колір
- Перлинно-білий
- Довжина
- 2950 (мм)
- Товщина
- 7 (мм)
- Покривається площа
- 1,8 м.кв
Самоклеюча велюрова 3D-панель Квадрати перлинно-біла 600×2950×7 мм
Самоклеюча м’яка велюрова панель SW-00003319 має світлий перлинно-білий колір і рельєф у вигляді об’ємних квадратів. Правильна геометрія створює акуратний структурований малюнок, а велюрова поверхня робить оздоблення візуально м’яким і приємним.
Перлинно-білий відтінок допомагає зробити приміщення світлішим і добре вписується в сучасні, мінімалістичні та класичні інтер’єри. Панель можна використовувати для оформлення цілої стіни, узголів’я ліжка, декоративної вставки або окремої функціональної зони.
Основні параметри
- Артикул: SW-00003319;
- Колір: перлинно-білий;
- Рельєф: Квадрати;
- Розмір: 600 × 2950 × 7 мм;
- Площа покриття: 1,77 м²;
- Тип поверхні: мікровелюр із коротким ворсом;
- Основа: спінений поліетилен;
- Монтаж: на готовий клейовий шар;
- Призначення: внутрішнє декоративне оздоблення.
Конструкція матеріалу
- декоративний синтетичний мікровелюр;
- м’яка спінена PE-основа;
- фольгований армувальний шар;
- самоклеюча основа;
- прозора захисна плівка.
Переваги рельєфу Квадрати
- акуратний симетричний геометричний малюнок;
- світлий універсальний колір;
- об’ємна м’яка конструкція;
- приємна на дотик бархатиста поверхня;
- можливість монтажу без додаткового клею;
- підходить для великих і невеликих декоративних зон;
- легко підрізається під потрібні розміри.
Застосування панелі
Перлинно-біла панель Квадрати добре підходить для спальні, дитячої кімнати, вітальні, передпокою, гардеробної або домашнього кабінету. Її можна використовувати для стіни за ліжком, декоративного узголів’я, ТВ-зони, ніші, дверей, шафи або окремої меблевої панелі.
Світла квадратна геометрія поєднується з дерев’яними рейками, дзеркалами, латунними та чорними молдингами, пастельними тканинами й нейтральними кольорами стін.
Інструкція з монтажу
- Підготуйте суху, чисту та міцну основу.
- За необхідності обробіть пористу поверхню ґрунтовкою.
- Позначте вертикальну лінію для першого рулону.
- Переконайтеся, що квадрати та ворс мають однаковий напрямок.
- Поступово знімайте захисну плівку.
- Розгладжуйте матеріал без надмірного розтягування.
- Підріжте зайвий матеріал після остаточного позиціонування.
Важливо: не рекомендується повністю знімати захисну плівку до фіксації верхньої частини полотна. Поступове наклеювання допомагає уникнути складок і зміщення.
Очищення
Для видалення пилу використовуйте м’яку щітку або суху тканину. Локальні забруднення очищайте злегка вологою губкою без агресивної побутової хімії та абразивів.
Купити панель Квадрати перлинно-білого кольору
Самоклеюча велюрова панель SW-00003319 доступна для замовлення в інтернет-магазині 3Decor. Один рулон покриває до 1,77 м². Доставка товару здійснюється по Україні.







